info@gpf-stavebni.cz

+420 773 673 723

Zemní a výkopové práce

Přirozenou součástí stavebnictví jsou zemní a výkopové práce, které jsou se stavbou neodlučitelně spojené. Může se jednat o vytvoření základů nového rodinného domu, garáže, zahradního domku či jiné stavby, můžou zahrnovat připojení nemovitosti do vodovodní, kanalizační a další inženýrské sítě a můžou se týkat také zásahu v případě poruch a havárií kanalizačního systému.

Zemní a výkopové práce provádíme automaticky v rámci námi realizovaných staveb, ale rádi je pro Vás provedeme i samostatně, jako jednorázovou službu. Disponujeme profesionální technikou, vhodnou pro výkop a tvorbu základů všech typů budov a staveb. Rozhodli jste se, že si za domem postavíte bazén nebo že překopete celou zahradu? I s tím Vám bez obtíží pomůžeme.

K zemním a výkopovým pracím neodmyslitelně patří také odvoz nahromaděné zeminy, suti a dalších materiálů. Součástí našeho strojového parku jsou mimo jiné také kontejnery o objemu 3m3 a 5m3, s jejichž využitím Vám vše potřebné odvezeme.

A proč zvolit právě naší firmu? S výkonem zemních i výkopových prací všeho druhu máme bohaté zkušenosti, náš tým tvoří proškolení a zkušení profesionálové, klademe důraz na kvalitu a nikoli kvantitu odvedené práce, své služby nabízíme za dobré ceny a vždy volíme osobní přístup ke klientovi. V tuto chvíli má naše firma za sebou řadu zakázek v oblasti zemních a výkopových prací, realizovaných na území hlavního města Prahy či přilehlého okolí. Vybrané z nich najdete v sekci reference.

V případě, že Vás nabídka našich služeb zaujala a měli byste zájem o jejich využití, kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo telefonicky. Jestliže využití našich služeb v oblasti zemních a výkopových prací zvažujete, ale nejste zcela přesvědčeni nebo máte dotazy, kontaktujte nás také. Všechny Vaše dotazy rychle zodpovíme a poskytneme Vám potřebné informace.

Aktuality

Naši partneři