info@gpf-stavebni.cz

+420 773 673 723

Ubytování

Každý se čas od času dostane do situace, kdy potřebuje využít služeb ubytovacího zařízení. Například tehdy, když přijede na den či dva do cizího města, ve kterém nikoho nezná. Ne každý má však peníze nebo chuť na to, aby si platil drahý hotel, a to obzvlášť v Praze, kde se ceny pohybují vysoko. Právě pro ty z Vás, kteří shání ubytování a rádi by na něm ušetřili, je tu naše levná ubytovna. Možnost jednoduchého a cenově výhodného ubytování tedy nabízíme nejen našim zaměstnanců, ale také všem ostatním, kteří o něj mají zájem. Naše ubytovna se nachází na adrese U Hellady 498/3 v Praze 4 a je velmi dobře dostupná pomocí MHD. Tramvajová a autobusová zastávka Michelská je vzdálena jen asi 3 minuty chůze od ubytovny. Z Michelské se pak do centra Prahy dopravíte zhruba za 20 minut, v závislosti na aktuální dopravní situaci. Problém nebude mít ani tehdy, pokud přijedete autem. Díky dobrému umístění ubytovny v klidné části města, vzdálenější od centra, lze v bezprostřední blízkosti budovy pohodlně zaparkovat.

Pokoje jsou sice zařízené jednoduše a úsporně, ale zároveň jsou útulné a čisté a svým obyvatelům poskytují vše, co pro krátkodobé ubytování potřebují. V ubytovně je všem hostům k dispozici společná kuchyňka a také společenská místnost s televizí, ve které můžete trávit dlouhé večery.

Výhodou naší levné ubytovny je široká nabídka pokojů, od jednolůžkového až po pětilůžkový. Můžete si tedy vybrat takový styl ubytování, který Vám nejvíce vyhovuje. Pokud dáváte přednost samotě, můžete si rezervovat jednolůžkový pokoj. Pokud naopak chcete ušetřit, jsou tu pro Vás pokoje s až pěti lůžky. Při větším počtu nocí přitom získáte výraznou slevu. Fotografie našich pokojů, stejně jako fotografie společných prostor, najdete zde, na našich stránkách.

Ceník ubytování:

Délka / Pokoj

1-lůžkový

2-lůžkový

3-lůžkový

4-lůžkový

5-lůžkový

1 - 5 dnů

210,–

170,–

120,–

120,–

120,–

6 - 21 dní

185,–

155,–

125,–

115,–

115,–

22 a více dní

155,–

135,–

120,–

110,–

110,–

Ceny bez DPH 15% za osobu/ noc.

Ubytování v Praze opravdu nemusí být tak drahé, jak jste si mysleli, a přesto může nabídnout čistý, hezký a pohodlný pokoj. Naše ubytovna je toho ukázkovým příkladem. U nás se Vám bude spát klidně a příjemně.

Máte zájem o ubytování? Rezervaci můžete provést pomocí našeho kontaktního formuláře. V případě jakýchkoli dotazů ohledně ubytování, se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám se vším poradíme.

Aktuality

Nabízíme také ubytování

Věděli jste, že kromě stavebních prací provozujeme také ubytovnu v Praze nedaleko tramvajové zastávky? Číst více

Naši partneři