info@gpf-stavebni.cz

+420 773 673 723

Stavebnictví

Hlavním oborem naší práce je stavebnictví. Zajišťujeme stavební práce především v Praze a okolí, ale stavbu můžeme realizovat po celém území České Republiky. Nabízíme Vám profesionální služby za výrazně příjemnější cenu, než obří stavební firmy. Naši zaměstnanci mají potřebné zkušenosti i proškolení a plně vyhoví Vašim požadavkům.

Stavební práce a rekonstrukce

Vrcholem naší nabídky jsou stavby rodinných domů na klíč. Zajistíme také projektovou dokumentaci a stavební povolení. Když nás necháte postavit Váš rodinný dům, bude se Vám v něm spokojeně bydlet mnoho desítek let.

Pokud už nejste spokojeni se stavem Vašeho současného rodinného domu, mohlo by Vás zajímat, že provádíme také odborné rekonstrukce rodinných domů. Díky zateplení můžete ušetřit na vytápění, poradíme si také s vlhkostí a plísní. Prověříme také stav omítky a případně naneseme novou. Váš dům bude vypadat jako nový.

Mezi našimi zákazníky je oblíbená také pokládka zámkové dlažby, která je nejen estetičtější než stará dlažba, ale zároveň přispívá k bezpečnosti chodníku či přístupové cesty.

Na činnosti, které nevykonáváme přímo, si najímáme prověřené subdodavatele, na které se můžete spolehnout.

stavební firmastavební práce

Zemní a výkopové práce

Kromě stavebních prací poskytujeme také služby v oblasti výkopových prací a další doplňkové činnosti. Disponujeme těžkou technikou pro úpravu terénu, kterou provádíme úpravy pozemků. Výkopy hloubíme jak pro rodinné domy a další stavby, tak pro inženýrské sítě.

Pokud na Vašem pozemku překáží zchátralá nepoužívaná stavba, zvládneme i odbornou demolici.

Zaujaly Vás naše služby v oblasti stavebnictví? Stačí vyplnit kontaktní formulář a přidat se mezi naše spokojené klienty. Naše ceny i služby Vás příjemně překvapí.

Aktuality

Naši partneři