info@gpf-stavebni.cz

+420 773 673 723

Výškové práce

Pokud hledáte někoho, kdo dokáže kvalitně a s nízkými náklady provádět výškové práce, vyzkoušejte GPF stavební. Vlastníme spolehlivý nákladní automobil s výškovou plošinou, a proto můžeme nabízet také široké spektrum profesionálních stavebních i nestavebních výškových prací všeho druhu.

Naše pole působnosti je opravdu široké. Jednou z oblastí, se kterou si bez nejmenších těžkostí poradíme, jsou natěračské práce ve výšce. V jejich rámci jsme schopni natřít stožáry, sloupy i vysoké fasády domů. Poradíme si také s mytím oken v patrech, díky čemuž můžete našich služeb využít i v případě potřeby pravidelné údržby a úklidu.

Ne každý si uvědomuje, jak velké nebezpečí v zimě představují rampouchy a námraza na střechách. Rampouchy mohou být nebezpečné a mohou vést k úrazům v případě, že ze střech odpadávají. Námraza na střeše zase může zapříčinit její poškození a narušení izolačních funkcí. Oprava takovýchto poškození Vás může následně stát poměrně velké množství peněz. Proto doporučujeme věnovat dostatek pozornosti jejich předcházení. Pravidelná údržba je tedy nezbytností. Pomocí profesionální výškové techniky Vám ji dokážeme zajistit a komplikace v podobě námrazy snadno a rychle odstranit.

výškové prácevýškové práce Praha

Stavební výškové práce se nicméně dají využít také pro potřeby reklamy a ne pouze k účelům údržby či oprav. Potřebujete například zviditelnit svoji firmu? Rádi byste ji propagovali pomocí nepřehlédnutelného banneru, umístěného na nějaké strategicky položené budově? Žádný problém! Stačí pouze určit místo a čas a my Vám nainstalujeme výrazný reklamní poutač, který nikdo nepřehlédne, a to do té správné výšky na vámi vybranou budovu. Vedle reklamy máme zkušenosti také s instalací a opravami veřejného osvětlení.

Tím ovšem naše služby v oblasti výškových prací stále ještě nekončí. Možná se budete divit, ale neomezujeme se v jejich výkonu pouze na opravy a údržbu budov či na instalaci bannerů nebo osvětlení. Naše služby jsou mnohem více komplexní. Překáží Vám například na Vašem pozemku starý strom, kterého byste se rádi zbavili? My se o to postaráme. Výškové práce poskytované GPF Stavební totiž zahrnují také kácení stromů a prořezávání keřů.

Jelikož jsme stavební firma sídlící v Praze, provádíme veškeré stavební a další výškové práce na území hlavního města Prahy a v jejím nejbližším okolí. Chystáte-li se v této lokalitě stavět či rekonstruovat a potřebujete-li provést některou z výškových prací, obraťte se na nás.

Chcete si objednat některou z prací, které nabízíme nebo se dozvědět víc? Kontaktujte nás pomocí formuláře. Uděláme vše pro to, abychom dosáhli vaší absolutní spokojenosti. 

Aktuality

Naši partneři