info@gpf-stavebni.cz

+420 773 673 723

Odvoz suti Praha

Věříme, že skutečná kvalita a profesionalita poskytovaných služeb tkví nejenom v odbornosti a osobním přístupu, ale také v jejich komplexnosti. Právě z toho důvodu v naší stavební firmě nezajišťujeme pouze samotné stavební či údržbové práce, ale také celou řadu doprovodných a doplňkových služeb, mezi které patří mimo jiné také odvoz suti z Vaší stavby. Nezáleží nám přitom na tom, jestli jste naším klientem, pro kterého stavíme či rekonstruujeme, nebo potřebujete pouze jednorázovou službu. Stačí zavolat nebo vyplnit kontaktní formulář a my přijedeme a v nejkratším možném časovém intervalu suť z vaší stavby odvezeme.

Vedle odvozu sutě se zaměřujeme také na odvoz výkopové hlíny z vašeho pozemku, na odvoz strusky či na přepravu dřeva, písku, betonu, štěrku a dalších potřebných stavebních materiálů. Našich služeb můžete využívat v průběhu celého procesu stavby, kdykoli se Vám vytvořená suť či přebytečná hlína nahromadí. Jelikož jsme vybaveni kvalitními nákladními automobily a kontejnery, poradíme si navíc i s přepravou běžných stavebních strojů, bez kterých se neobejdete.

Výhodou naší stavební firmy je velmi příznivá cena, za kterou své služby nabízíme. S námi Vás odvoz suti vyjde podstatně levněji, než s velkými stavebními společnostmi. Ceník odvozu suti či dalších materiálů najdete v sekci doprava. Disponujeme kontejnery o objemu 3 a 5 kubíků, díky čemuž jsme schopni přepravit opravdu velké množství stavebních materiálů najednou.

Odvoz suti, hlíny či strusky, stejně jako přívoz všech materiálů, si u nás můžete objednat pro stavby realizované v Praze a jejím nejbližším okolí, a to kdykoli v průběhu roku.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a rádi byste využili našich služeb nebo pokud máte jakékoli dotazy, které se k nim vztahují, neváhejte nás kontaktovat. Všechny vaše dotazy co nejrychleji zodpovíme a v případě zájmu se s vámi domluvíme na budoucí spolupráci.

Aktuality

Naši partneři